Novinky a zajímavosti v oblasti odpadového hospodářství

Třídící horoskop pro rok 2023

Co říká Váš třídící hvězdný horoskop pro rok 2023?

 

Zjistili jsme pro Vás co Vás v letošním roce čeká – samozřejmě hlavně v oblasti třídění odpadu.

Budeme rádi, když budete následující článek brát nejen s humorem, ale také se zdravým a v této době potřebným nadhledem.

Co nás všechny tedy letos podle hvězd čeká?

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Kozorohové, v letošním roce budete přímo hýřit energií. Budete všemu novému. Hvězdy Vám doporučují zaměřit se na koníčky orientované na kreativitu, která ve Vás dříme čím dál tím víc.

Rady pro kozorohy:

Zaměřte se ve svém třídění hlavně na třídění bioodpadu – pomůže Vám to nejen při Vašem zahradničení.

 

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Milí vodnáři, jste šťastné bytosti plné inovativních nápadů, které letos více než kdy jindy padnou na úrodnou půdu. Dokážete se ve svém  životě vyhýbat konfliktům a navazovat cenné kontakty. Jen tak dál.

Rady a tipy pro vodnáře:

Papír patří do modrého kontejneru, a jako inovativní osobnosti zcela jistě víte, že z recyklovatelného papíru se vyrábí mimo jiné obaly na vajíčka, toaletní papír, sešity, lepenkové krabice atd.

 

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Zapátrejte ve svém vlastním nitru a zjistěte, kudy chcete, aby se Váš život ubíral. Jste skutečně velmi kreativní osobnosti a není důvod se bát nových výzev. Zaměřte se na to, co Vás v životě baví a co Vám jde nejlépe a zažijete tak mnoho mnoho úspěchů. Ve druhé polovině roku se Vám vyplní veškeré Vaše sny a touhy.

Rady pro ryby:

Zaměřte se ve svém třízení hlavně na plasty a PET lahve. Určitě oceníte, pokud si domů pořídíte nějakou vzhlednou nádobu na třízení plastových obalů. Odpadne Vám tak Vaše nechuť třídit PET lahve do igelitového pytle, který je poměrně neestetický. Dobrý tip jak si udělat radost !

 

Beran (21. 3.–20. 4.) 

V práci budete velmi ambiciózní a tudíž úspěchy na sebe nenechají dlouho čekat. Máte jedinečnou příležitost pustit se do dlouho odkládaných projektů.

Třídící rady pro berany:

Hvězdy jsou Vám nakloněny, ale není třeba nikam spěchat. Pro začátek bude stačit, když se zaměříte na pravidelné, správné a důsledné třízení odpadu.

Býk (21. 4.–21. 5.) 

Velmi významně se rozšíří okruh Vašich přátel, což pro Vás bude jen dobře, protože budete potřebovat prostor k odreagování se.

Třídící býčí rady:

V oblasti třídění odpadu se zaměřte na to nejširší spektrum našich domácností, a to je třídění plastových obalů. Tyto patří do žlutých kontejnerů.

 

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Zažijete velkolepé události ve společenském životě a ujasníte si, která přátelství stojí za hýčkání a která pro Vás nejsou přínosem. Odhalí se totiž nečekané podrazy ze strany lidí, od kterých byste to nečekali.

Rady v třídění pro blížence:

Zkuste najít sami v sobě rovnováhu a poslouchejte hvězdy. Dejte si pozor na lenost a odpad pečlivě třiďte do k tomu určených nádob. Pozor si dejte zejména na třízení skla.

 

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Celkově bude dobře, když uberete ve svém jednání na razanci a než něco skutečně vyřknete, napočítáte si do deseti. Letošní rok si na své přijdou hlavně cestovatelé a dobrodruzi. Nebojte se plnit si své sny. Hvězdy jsou Vám nakloněny.

Třídící rada pro raka:

Pořiď si vermikompostér a zjistíte, že jste po ničem jiném netoužili.

 

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Hvězdy Vám radí udržovat pomyslnou rovnováhu mezi pracovní kariérou a rodinou. Jakmile totiž upřednostníte jen jednu oblast, v té druhé by se mohly objevit problémy. Důležité je věřit nejen hvězdám, ale sám sobě.

Rady pro lvy:

Nebojte se pustit se do něčeho nového. Vybavte svou domácnost třídícími nádobami podle Vašich představ.

 

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Díky Vaší pečlivosti a vnitřní disciplíně se Vám podaří najít rovnováhu mezi napětím a uvolněním a pořádně si ve svém životě uklidíte. Ve druhé polovině roku se Vám splní všechny Vaše sny.

Rady pro panny:

Nejen uklidit, ale i provětrat je třeba. A to doslovně. Protřiďte svůj šatník a nepotřebné kousky vytřiď do speciálního kontejneru na oblečení nebo ho darujte na charitu.

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nebojte se velkých plánů a klidně se odvažte pustit se do něčeho nového. Hvězdy Vám přejí, využijte toho.

Rady pro váhy:

Pořiďte si domů sadu košů na třídění odpadu. Neprohloupíte.

 

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Jste trpělivé, mystické a velmi přemýšlivé osoby a se svými vlastnostmi dosáhnete letos kýženého úspěchu.

Třídíci rady pro štíry:

Buďte správní třídiči a sledujte naše stránky www.vytridis-usetris.cz.

 

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Vaše chuť do života bude v letošním roce přímo strhující. Buďte správný střelec a nebojte se vystřelit si i sami ze sebe.

 

Rada pro střelce:

Třídění odpadu se pro Vás stane v letošním roce s přehledem Vaší každodenní činností. Držíme palce, jen tak dál.

 

 

Závěrem bychom rádi dodali, že třídit odpad je nutné vždy, všude a všem hvězdným znamením.

 

 

Přejeme Vám krásný den a třídění zdar !

 

 

Bc. Zdeňka Palkovičová